Studiesalg.dk
Studiebog: Decision Modeling with Microsoft Excel

Decision Modeling with Microsoft Excel

Af Jeffrey H. Moore og Larry R. Weatherford
Lige nu kan du købe "Decision Modeling with Microsoft Excel" af Jeffrey H. Moore og Larry R. Weatherford til kun 100,00 kr. Bogen du ser her er brugt, og i god stand. Vi har i øjeblikket kun et enkelt eksemplar til salg af "Decision Modeling with Microsoft Excel", så slå til mens du kan!
ISBN13:
9780130177896
Udgave:
6. udgave, 2001
Stand:
Bemærkning fra sælger:
Eneste tekst/overstregning er tidligere ejere og så er hjørnerne lidt bukket.
Bjørn 100,00 kr.
Verificeret sælger Levering

Leveringstiden afhænger af, hvornår sælger har mulighed for at sende pakken. De fleste pakker afsendes inden for 1-2 dage.

Du har mulighed for at skrive til sælger og forespørge hurtig afsendelse, efter du har lagt bestillingen.

· 39,00 kr.
Din indkøbskurv

Produktdetaljer

Forlag:
Prentice Hall
Udgave:
6
Udgivelsesår:
2001
Format:
Indbundet
Sprog:
English
Sideantal:
728
ISBN13:
9780130177896
ISBN10:
013017789X

Beskrivelse

Ingen beskrivelse tilgængelig.

Flere annoncer fra samme sælger

Vis alle

Andre kiggede også på

Nem og tryg handel

Studiesalg.dk er en markedsplads hvor studerende i hele landet kan handle direkte med hinanden.
Vores betalingsystem sikrer, at du både som køber og sælger er beskyttet, i alt lige fra betaling, forsendelse og godkendelse af bøgerne.

4.8 Fremragende

Bekræftet identitet

Vi kræver MitID verificering af både sælger og køber. Dette er med til at sikre begge parter en god oplevelse og undgå svindel af enhver art.

Hurtig og sikker bestilling

Betal online med MobilePay. Vi opbevarer betalingen, og udbetaler først pengene til sælger når bøgerne er leveret og godkendt.

Nemt at sælge

Sælg nemt dine bøger videre når du ikke længere har brug for dem. Med vores web-app er det nemt at scanne stregkoder og tage billeder af dine bøger.

I samarbejde med
Vares stand
Her kan du læse mere om hvordan en vares stand er defineret.
  • Perfekt stand

    Perfekt stand

    Bogen har ingen, eller kun få, ubetydelige tegn på at have været anvendt. Ingen noter, skrammer eller pletter.

  • God stand

    God stand

    Ingen fejl eller mangler, der har betydning for bogens anvendelse. Overstregninger kan forekomme, men al skrift er synlig.

  • Slidt stand

    Slidt stand

    Tydeligt slidt, og kan måske have væsentlige defekter som løssrevne sider, eller kuglepensnoter.

Vælg blandt annoncer
Decision Modeling with Microsoft Excel - 6. udgave, 2001
  • Decision Modeling with Microsoft Excel, Jeffrey H. Moore, Larry R. Weatherford, 9780130177896
    Sælger:
    Bjørn 
    Stand:
    God stand
    Bemærkning:
    Eneste tekst/overstregning er tidligere ejere og så er hjørnerne lidt bukket.
    Pris:
    100,00 kr.
    Nuværende annonce